Par "GTGarage"

Uzturēt automašīnu darba kārtībā ar prieku palīdzēs autoserviss „GTGarage”, kurā strādā profesionāli un pretimnākoši, entuziasma pilni automehāniķi, kas regulāri seko līdzi jaunāko tehnoloģiju attīstībai auto industrijā un ik dienu papildina savas zināšanas, lai nodrošinātu izcilu servisu „GTGarage” apmeklētājiem.  

Autoserviss „GTGarage” atrodas Rīgā un nodrošina plašu automašīnas remontdarbu klāstu – sākot no vienkāršas riepu nomaiņas līdz pat individuālai auto pārbūvei –kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. 

Diemžēl, kā liecina novērojumi, daudzos Rīgas autoservisos automašīnu remontam izmanto lētas un nekvalitatīvas rezerves daļas, nepareizi veic apkopi un diagnostiku. 

Tāpat ļoti bieži auto remontam piedāvā izmantot dārgas detaļas, patiesībā uzliekot lētas.

Tā rezultātā „salabotā” automašīna drīz vien atkal salūzt, radot tās īpašniekam liekas galvassāpes un papildu tēriņus. 

Autoserviss „GTGarage” šādu praksi neatbalsta un savā darbā izmanto tikai augstākās kvalitātes instrumentus (piemēram, "Kamasa Tools", "Bosch", "Makita" u. c.), rezerves detaļas, motoreļļas un smērvielas (tādas kā "Liqui Moly", "Castrol", "Wurth", "Loctite"), garantējot klientiem drošu un ilgstošu automašīnas lietošanu bez raizēm. 

Vēršoties pēc palīdzības „GTGarage”, klienti var būt droši, ka autoserviss spēs rast risinājumu jebkurā situācijā. 

Autoserviss piedāvā šādus pakalpojumus:

  • diagnostika pirms automašīnas iegādes, kas palīdzēs izvairīties no neveiksmīga pirkuma darījuma ar negodprātīgiem automašīnu tirgotājiem;
  • bremžu sistēmas diagnostika un remonts, kas ir būtiska nepieciešamība autovadītāja un gājēju drošībai;
  • dzinēja un ātrumkārbas darbības diagnostika un remonts;
  • dzesēšanas sistēmas šķidruma un detaļu nomaiņa, kas novērsīs motora pārkaršanu un dzinēja detaļu deformāciju, piemēram, dzesēšanas sistēmas cauruļu plīšanu vai citus nopietnus bojājumus;
  • gaisa kondicioniera sistēmas diagnostika, uzpilde un remonts, lai nodrošinātu komfortablu temperatūru automašīnas salonā un līdz ar to – patīkamu braukšanu; 
  • auto virsbūves remonts, metināšanas darbi, kā arī krāsošana, pulēšana un pretrūsas apstrāde;
  • automašīnas ritošās daļas remonts.

Operatīvs remonts un izcils serviss

Pateicoties sadarbībai ar lielākajiem rezerves daļu piegādātājiem Latvijā, kas īsā laikā var piegādāt visas automašīnas remontam nepieciešamās detaļas, autoserviss

„GTGarage” saviem klientiem nodrošina operatīvu remontu, vienlaikus saglabājot izcilu darbu kvalitāti. Automehāniķu pieredze, kompetence un godīgums, kā arī
pretimnākoša attieksme un ieinteresētība ļauj garantēt ikvienam klientam patīkamu pieredzi sadarbībā ar „GTGarage”.

Rūpējoties par klientu labsajūtu, autoserviss „GTGarage” vienmēr informē klientu, ja viņa automašīnas remonta laikā tiek konstatēti papildu bojājumi, kuru novēršana prasa papildu izmaksas, un turpina darbu tikai tad, ja klients devis savu piekrišanu. 

Tādējādi ikviens autoservisa apmeklētājs var būt pārliecināts, ka, braucot pakaļ savam auto, neradīsies nepatīkami pārsteigumi, kas saistīti ar paaugstinātu maksu par sniegto pakalpojumu.

Autoserviss nodrošina garantiju gan katram veiktajam automašīnas remontam, gan arīdzan jebkurai iegādātajai rezerves daļai.

Ierodoties autoservisā, jūs sagaidīs laipns servisa vadītājs, kurš rūpīgi uzklausīs visas problēmas saistībā ar jūsu auto, kā arī informēs par remontdarbu procesu sazvanoties.